Phil Collins - Another day in Paradise (1989)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Phil-Collins-Another-Day-In-Paradise.jpg

İngiliz şarkıcının 1989 tarihli "But Seriously" adlı albümünde yer alan "Another Day in Paradise" parçası sizlerle.. Phil Collins bu parçada yokluklarla boğuşan ve sokakta yaşayanların sorunlarına dikkat çekmiştir. Unutulmaz bu parça, Phil Collins'e 1991 Grammy Ödülü'nü kazandırmıştır.

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Paradise

Sevgili dostum; çok ortak noktamız var.En sevdiğim sanatçılardan birinin yine çok sevdiğim parçası...Şu an you tube'dan top listi açtım sırayla dinliyorum.
"Yaşam geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakarak yaşanır." Keşke çoğunluk tarih tekerrür den ibarettir demeseydi. Genel için doğru olsaydı dünyamız çoktan cennet olmuştu..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Sevgili dostum; çok ortak noktamız var. En sevdiğim sanatçılardan birinin yine çok sevdiğim parçası... Şu an you tube'dan top listi açtım srayla dinliyorum.
"Yaşam geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakarak yaşanır." Keşke çoğunluk tarih tekerrür den ibarettir demeseydi. Genel için doğru olsaydı dünyamız çoktan cennet olmuştu..

Sevgili zaman zengini; sitemizde, her geçen gün, ortak noktamızın olduğu onca üyelerimizi görünce insan mutlu oluyor. Evet maalesef Dünyamızdaki çoğu insan hatalarından ders almayı kafalarından bile geçirmeden, bu dünyanın çekilmez bir hal alması için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Ama unutulmasın ki; bu dünya sadece onların dünyası değil. Bunları kafamıza takmadan biz yolumuza devam edelim derim ben..

Son düzenleme: