Anılar 9 Kaseti

Anılar 9 Kaseti

80s / Müzikler ve Şarkıcılar Forumu

Like Tree80Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11.Nisan.2019, 17:01   #1
Onursal Üye

misterno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 35567
•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Standart Anılar 9 Kaseti

1987 yılında çıkmış olan bu kaseti eminim çoğumuz alıp bol bol dinledik.Ben 1988 yılı başlarında almıştım ve o yaza damgasını vurmuştu benim için.Benim kaset halen duruyor arşivimde.Bu vesileyle kapağını taradım şarkıları da dijital ortama aktardım.
A yüzü B yüzü şeklinde kaset gibi dinleyebilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

misterno isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 17:08   #2
Aktif Üye

ALİ YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2483
•Rep Seviyesi :
ALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond reputeALİ YILMAZ has a reputation beyond repute
Eline koluna sağlık süper paylaşım.
ALİ YILMAZ isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 17:29   #3
Süper Üye

hayriflix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
hayriflix is on a distinguished road
Çok teşekürler. Süpersiniz. Diğerleri var mı acaba?
hayriflix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 17:34   #4
Kıdemli Üye

sinan.dinler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
sinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond reputesinan.dinler has a reputation beyond repute
Bunun CD versiyonu olan bende var dı.
sinan.dinler isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 18:00   #5
Onursal Üye

misterno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 35567
•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Alıntı: hayriflix´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekürler. Süpersiniz. Diğerleri var mı acaba?

Hocam bu serinin orjinal şarkılardan oluşan tek kaseti bu diğerleri ucuz şeyler adam almış bi org söylemiş yabancı şarkılar
Anılar-10 var bende eli yüzü düzgün diyebileceğim başka da yok.
misterno isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 18:03   #6
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25990
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
ne anılar var o anılar 9 da aaaahh aaahhh...
gurcansarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 18:09   #7
Aktif Üye

kicker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10161
•Rep Seviyesi :
kicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond reputekicker has a reputation beyond repute
Ben hala bunları dinliyorum. Benim gözümde pop müzik çağının altın devri o devirlerdi. Yeni müzikleri de dinliyorum ama "konfeksiyon ürün" olarak. 40-50 yıl öncesinin müzik ürünleri ise "butik ürün" dü kuşkusuz.

Bu arada Jose Feliciano'nun "Hey Jude" coveri de nefis. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
kicker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Nisan.2019, 21:22   #8
Süper Üye

Dedecan 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 40287
•Rep Seviyesi :
Dedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond repute
Başlığı görünce bakmadan evvel Coşkun Sabahın anıları zannetim.. Ama genede nostalji iyidir sağol..
Alt 11.Nisan.2019, 22:55   #9
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116052
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Bir karma kasetin bu kadar patlayacağını eminim yayıncıları da tahmin edememiştir o dönem. Çok güzel bir hatırlatma oldu. Hemen Spotify'da aynı adlı bir liste oluşturayım
misterno, yeryüzü ve scanfan bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Nisan.2019, 00:58   #10
Kıdemli Üye

Ray Luca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15099
•Rep Seviyesi :
Ray Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond repute
Ray Luca - İCQ üzeri Mesaj gönder
Bu kaset bende de vardı.
Başka bir konuda resmini de paylaşmıştım.
Yalnız gayet iyi hatırlıyorum kapakta yazmayan ya da iki şarkı daha vardı içinde.
Hatta biri Orson Welles'den I know what it is to be young adlı eserdi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil