New Kids On The Block..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
4c8124a44805614fd15403aa8dbe92d7--block-head-the-block.jpg

“Boy Band” kavramıyla tanışmamızı sağlayan; Jordan, Joe, Jonathan, Donnie ve Danny’den oluşan 5 kişilik teenager grubuydu. Kızlar Jordancılar, Joecular ve Donnieciler olarak 3 gruba ayrılmışlardı. Hayran oldukları üç isimle kendi kafalarına göre geziyor, tozuyor, evleniyorlardı. Bu yüzden tüm erkekler düşman olmuşlardı bunlara.. Jonathan Knight Jordan’ın abisi olsa da silik bir tipti ama onun da alıcısı çıkmıyor değildi hani.. “Stop It Girl”, "Be My Girl", “Cover Girl”, My Favorite Girl", "Please Don't Go Girl" gibi parçalarla şarkı isminde “girl enflasyonu” yaşatan bir gruptu ayrıca. En favori parçaları olarak “I'll Be Loving You (Forever)”, “Tonight” ve “Step By Step” sayılabilir..

Son düzenleme:

Ray Luca

Aktif Üye
11 Tem 2016
348
1,317
Çengelköy
Ben Tonight'ı severdim.
Yalan yok. :)
Ünlü oyuncu Mark Wahlberg, bu gençlerden Donnie Wahlberg'in kardeşidir.
Ayrıca Donnie diğerleri gibi parlak çocuk şeklinde takılmazdı.
Sakal falan bırakır, saçının arkasını da ilginç bir tarzda uzatırdı.
Bir de bunların sanki kendi isimlerinde bir şarkıları vardı.
New Kids on the Block yani.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Ben Tonight'ı severdim.
Yalan yok. :)
Ünlü oyuncu Mark Wahlberg, bu gençlerden Donnie Wahlberg'in kardeşidir.
Ayrıca Donnie diğerleri gibi parlak çocuk şeklinde takılmazdı.
Sakal falan bırakır, saçının arkasını da ilginç bir tarzda uzatırdı.
Bir de bunların sanki kendi isimlerinde bir şarkıları vardı.
New Kids on the Block yani.
Zevklerimiz aynı.. Ben de "Tonight"ı severim. :) Adeta kompüter gibisiniz sevgili Ray Luca.. Bu arada bahsettiğiniz şarkı grubun ilk albümünde yer alıyor..
Konuya katkılarınız için teşekkür ederim..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
22 Haziran 1992 (Sayı 134) tarihli 'FırFır' dergisi sevilen grubun karikatür şeklinde posterini vermiş; bu arada New Kids On The Block 2008'de tekrar birleşerek NKOTB (Grup adlarının kısaltması) olarak kariyerlerine devam etme kararı almıştır.

51306415571_26e1267dd2_o_d.png

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Niv kids on tı blok gibi nsing, bek sitirit boys gibi zamanımızın salak kızları yüzünden (evet salak :) bizim gibi yakışıklı elemanlar dururken bu grupların elemanlarına duydukları platoniklikler ve hangisi daha yakışıklı sorusunu kendilerine dert edindikleri için :))) boyband gruplarını hiç ama hiç sevmem !!!!....:))