Raffaella Carrà - Raffaella (1988)

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul

01- 1,2,3,4 Dansing (English)
02- Meno Male
03- No Pensar En Ti
04- Lovin' You
05- Corazon Selvaje
06- Voglio Tutto, Sopratutto Te (Duo Con Trini Lopez)
07- Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye
08- No Te Cases Con Un Torero
09- Abbracciami
10- Chicos, Chicos
11- Fiesta A Go-Go (Duo Con Trini Lopez) (Bonus Track)

320 kbps

Alternatif Bağlantı:

Son düzenleme:

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
336
"Yüksek indirme trafiğinden dolayı 'RaffaellaCarrà-Raffaella(1988).rar' adlı dosyaya olan erişim sınırlandı." diyor. Umarım geçici bir durumdur..

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul
"Yüksek indirme trafiğinden dolayı 'RaffaellaCarrà-Raffaella(1988).rar' adlı dosyaya olan erişim sınırlandı." diyor. Umarım geçici bir durumdur..

Başka bir yere yükleyeyim.
Geçici olsa da, ne kadar süreceğinden emin değilim. Site, aylık trafiğe göre değerlendirme yapıyor.

Little Guitars

Yeni Üye
21 Ağu 2019
76
173
Değerli Funghu,

artık siteye girdiğimde doğrudan neler paylaştığınıza bakıyorum, bilesiniz.
her paylaşımınız, bizlere çocukluktan beri dayatılanlar (70lerin rock grupları vs.) dışında da müzik yapıldığının, hem de dayatılanlardan çok daha kalitelisinin yapıldığının kanıtı gibi. Müzik dışındaki paylaşımlarınızı da büyük ilgi ile takip ediyorum.
Sevgiler

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul
Değerli Funghu,

artık siteye girdiğimde doğrudan neler paylaştığınıza bakıyorum, bilesiniz.
her paylaşımınız, bizlere çocukluktan beri dayatılanlar (70lerin rock grupları vs.) dışında da müzik yapıldığının, hem de dayatılanlardan çok daha kalitelisinin yapıldığının kanıtı gibi. Müzik dışındaki paylaşımlarınızı da büyük ilgi ile takip ediyorum.
Sevgiler

Değerli enak,

Kimi arkadaşlarıma baktığımda, geçmişte yeteri kadar yabancı müzik dinlemediğimi düşünüyordum. Birkaç gündür dönem müziklerine şöyle bir göz atınca gördüm ki, aslında epeyce dinlemişim. Şimdiden biraz derleyip toparladım, önümüzdeki günlerde, unuttuğumu sandığım müziklerden de örnekler sunacağım. Sevgiler.