Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.Kasım.2020, 00:14   #40
abolardis
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 463547
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Sevgili üstadımız Sarkomer e gecikmeli bir teşekkürü borç bilirim.
Kişisel olarak zaten indirmeci üyeden paylaşım yapmaya çalışan üyeye geçişim gecikmeli oldu.
Eh sonunda oldu.
Sonraları renk olsun, çeşit bulunsun ,hoşluk olsun tarzı ,iğneleyici,komik yazılarda yazmaya gayret ettim.
Başardım mı bilemiyorum.
Olumlu tepkiler çok oldu.
Hatta övünmek gibi olmasın ama bir kitap serisine esin kaynağı oldu açtığım bir konu.
Derde Deva Randevu 1-2 .
Yine Saçma bulunan kimi çevrelerce Çizgi Romanda ikinci adamsallık sorunu Yılmaz Erdoğan tiyatrosunda yazının altında Sayın Scanfan tarafından paylaşılan Atıl Kurt karikatürü parodi yapıldı aynı günler içinde.
Özel hayatımda da iki kitap yazılmasına vesile oldum önerdiğim konular itibariyle.
Mutluluk verici işe yarama duygusu.
Bir dostumuzun Yüksek Lisans tezide benzer bir öneri ile oldu.
Üç adet yasa değişikliği teklifim ve önerilerim doğrultusunda yapıldı.
Bunları övünmek için yazmıyorum haşa.
İşe yarama duygusunun tarif edilemez coşumsal ifadesi.
Farklılık zenginliktir.
Saçma ,zırva,komplo teorisi diye düşündüğün şey açık realitenin gizlenmiş yansıması olabilir.
Öyle şeyler gördüm ve yaşadım ki aşkın durumların olduğunu en derinden biliyorum.
Yaşam ilerleyip geliştikçe şaşırmıyorum hiç bir şeye.
Dün kurgu sanılan bugün bilimdir.
Dünkü hayaller bugünün gerçekliğidir.
Neyse konu amacından sapmasın temel amacım değer katmak ,işe yaramak.
Önce saygı ve insanlık gerisi boş ve teferruat.
Zahirde batında insan durmak.
Yoksa hepimizin içinde bir Hulk var.
Kırar ,yıkar ,parçalar, hakaret eder,gizlenir ,saklanır ,sallar,söver sayar bu kolay tarafı.
Zor olan insanlık noktasında durmaktır.
Ben insanlara olan inancımı halen taşıyorum.
Umarım yanılmam.
Umarım lanet etmem.
Umarım haksız çıkmam.
Sağlıcakla kalın.
abolardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla