Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.Ocak.2020, 22:06   #2
Baltimora
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 219257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Hayatımın belirli bir döneminde ciddi anlamda tribünde bulundum ve bu sürede çok güzel insanlarla tanışıp hala görüştüğüm dostluklar edindim. Nasıl ki futbol sadece futbol olmayıp hakkında ciltlerce kitap yazılacak bir konuysa, tribün kültürü de hakkında ciltlerce kitap yazılacak bir konudur. Bahsi geçen kitaptaki bir çok kişi ile oturup kalkmışlığım, deplasman yapmışlığım, pankart asmışlığım, sabahlamışlığım ve daha pek çok şeyi paylaşmışlığım vardır. Kitabın yazarı Sevgili Orhan abim de, Galatasaray tribününün efsane bestelerinin sahibi çok güzel bir insandır. Bu kitabı yaklaşık 10 yıllık titiz bir çalışmayla hazırladı. Kitap artık satıştan kaldırıldığı ve artık sahaflar dışında hiç bir yerde bulunma ihtimali olmadığı için, sitemizde yayınlanmasını uygun gördüm. Gene de kendisini bu konu hakkında bilgilendirdim. Bu arada kitabı okurken, beni yakinen tanıyanlar belki bir yerlerde bana da rastlayabilir... Belli mi olur? Paylaşım için şimdiden çok teşekkür ederim Sevgili Murtaza abim..

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2020 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.
Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla