Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13.Ekim.2019, 16:01   #3
tayyare
Yönetici

tayyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 415036
•Rep Seviyesi :
tayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond repute
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Toparlayıcılığın için bir kez daha teşekkür ederim, hocam. Şu ana kadarki taramaların sahibi Murtaza üstadımıza da teşekkür ediyorum.

Bu arada geçici nota duyduğum sempatiyi iletmeden geçmeyeyim. Anladığım kadarıyla serinin tüm sayıları mevcut. Bulunmayanlardan başlayarak tüm seriyi yeniden tarama olanağımız olsaydı, ne güzel olurdu.

Yüksek çözünürlüklü ve tek elden çıkmış bir seriyi takip etmenin keyfi bir başka... Zamanın ve isteğin olursa elbette.

Sevgiler, saygılar...

Tüm seri değil, ama 8. sayı dışında tamamı mevcut. Cevabım da her zamanki gibi, "tabii ki fırsat buldukça tararım, neden olmasın?"

Ama önce eksikler, sonra çifte kavrulmuşlar.

Not: 4. sayıyı buldum sanıyordum, ama sipariş iptali oldu, 4. sayı da yok yani...

Not2: 4. sayı artık mevcut, 8. sayının peşindeyim ama hala saklanmakta...

Konu tayyare tarafından (03.Ocak.2020 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.
tayyare isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla