Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.Eylül.2019, 00:32   #5
tayyare
Yönetici

tayyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 380036
•Rep Seviyesi :
tayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond repute
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili dostumuz tayyare yine çok hoş bir sunum yapmış. Teşekkür ediyorum. Bir de kendisinde bulunan Zeplin sayıları ile ilgili müjdeli bir haber vermiş. Boyutları nedeniyle taraması biraz zahmetli olacak. Bende de tüm sayılar mevcut olmalı. Kontrol edip 3. sayıyı üstadına yani Melih41'e ulaştırmam lazım; bu boyutta bir tarama beni aşar.

Tekrar teşekkürler.

Ben teşekkür ederim nazik sözleriniz için. Büyük ihtimalle o boy tarama beni de aşar, ama once "gırgır boy" bir kaç tarama deneyeceğim (Rh+, Otlak), eğer becerebilirsem bunu da denemeyi düşünüyorum.

A3 tarayıcı baktım, 2500 civarı fiyatlar var. Kızın okul taksidi falan, şu sıralar pek iyi fikir değil.

Hayırlısı...