Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.Ağustos.2019, 11:24   #12
Baltimora
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 219257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Alıntı: abolardis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Efendi kelimesi bize Bizanstan geçme bilindiği üzere.Okumuş,yazmış,aydın,sayg ın gibi anlamlara geliyor.
Bizde Efendi 1 ve Efendi 2 olarak Soner Yalçın tarafından kitaplara dahi konu edilmiştir.
Zaman içerisinde farklı anlamlar kazanmıştır.
Konu ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Forumlarda yazı üzerinden konuştuğumuz için yanlış yerlere ulaşabiliyor yazdıklarımız.
Yöneticilik zor iş.
İnsanları mennun etmek gerçekten zor.
Yaratıcı yaratmış dünyaya göndermiş o bile mennun edemedikten sonra.
Yasaklar olmazsa olmaz Sevgili Baltimora çok yapıcı sevgi dolu bir dostumuz.
Melih kardeşimizde kırılmasın arada bizde ceza alabiliyoruz yukarıda belirttiğim üzere.
Kuralları bende ihlal edersem malum yaptırım uygulanıyor.
Sayımız zaten az çoğumuz hayli ilerledik yaş olarak sonuç olarak ülkemizdeki çizgi roman kültüründen gelen insanlar çok değerlidir şahsım için.
Bu nedenle Melih dostumuz adına ben özür dilerken yaptırımında kaldırılması konusunda gereğini saygılarımla arz ve talep ederim.

Sevgili Abolardis duygularıma tercüman olmuşsunuz. Yukarıda da belirttiğim üzere benim kimseyle kişisel bir problemim olamaz, kendisini uzaklaştırmak zorunda kaldığım için de üzgünüm ama şayet yaptırım uygulamasaydım, kendisi bunu daha da tırmandıracaktı, çünkü onunla son 10 günde yaşadıklarımız hep bu yönde devam etti. Est. Onun adına özür dilemenize gerek yok.. Neyse.. Sizin hatırınıza bir iyi-niyet göstergesi olarak kendisinin uzaklaştırma cezasını kaldırıyorum. Umarım bizim attığımız bu güzel adıma o da aynı şekilde karşılık verir.

Konu Baltimora tarafından (27.Ağustos.2019 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla..
Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla