Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.Mart.2019, 18:07   #4
Sinan Atik
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Alıntı: abolardis´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler üstadım.
Ancak bu bilgi ve belgeleri kitap haline getirmek artık boynunuzun borcu bana göre.
Bu kadar bilgiyle Yeşilçam kitabı yazılır.
Bence bu konuyu ciddi ciddi düşünün.
Spesifik bir alanda olabilir.
Yeşilçam Western'i gibi.

Ben de sevgili Abolardis'e katılıyorum. Öyle ordinaryusum demekle olmaz Bildiklerini gelecek nesillere aktaracak iki yazılı kelamın yoksa havada kalır bu sıfat. Yeşilçam da Western rüzgarı güzel de bir konu başlığı olur diye düşünüyorum.

Bu bir kenara, esas mevzu olan Müjde Ar ise hem oyunculuğuyla, hem güzelliğiyle bir döneme damgasını vurmuş sanatçılarımızdandır. Kapak olarak kullandığınız görsel bile iç gıcıklama konusunda ne kadar başarılı olduğunun ispatsıdır bence

Paylaşım için teşekkürler.
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla