Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.Aralık.2018, 00:13   #2
abolardis
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 388253
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Çok teşekkür ederim.Yüzbaşı Volkan gibi bir yayını mutlaka kayıt altına almalıyız.Benim bu konu ile ilgili olarak satış fiyatları üzerinden bilgi notu yazmıştım.O konu kısmen faydalı olabilir.Tarihçe konusunda ki bilgiler çok değerli bizde bulunan sayıları seri halinde paylaşmaya çalışıyoruz.Kaç kitap ne zaman yayınlandı sorusuna tam bir yanıt bulmak çok güç olsada satış fiyatları iyi bir karine olabilir.Nihayetinde maceraların derlenmesi şart ve tam macera yapılması lüzumlu.Çok önem verdiğim yerli çizgi romanlar konusundaki değerli katkınız için çok teşekkür ederim üstadım saygılarımla.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla