Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.Kasım.2018, 13:34   #3
odenat
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

odenat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 952418
•Rep Seviyesi :
odenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond repute
Ben ilk versiyonunu hiç görmemiştim, ikinci versiyon 1979 yılında çizilmiş, bence de ikinci versiyon daha güzel. İlk versiyon hakkında bir bilgi bulamadım. Siz nerede gördünüz acaba?

Bunun bir de modern versiyonu olacak. Dark horse'lara göz attım ama tekrar bulmayı başaramadım. Tabii ki o versiyon tümüyle sansürlü çizilmiş. Benim kanıma göre Dark horse'ların çoğu gibi o da çöp kategorisindeydi, ilk gördüğümde 3-4 sayfa bakıp bıraktım.

Bu macerayı okumak isterseniz Conan tam maceralı koleksiyon dizisi 17-20 sayılarına bakmalısınız. İngilizcesi ise SSOC 40-43 arası.
odenat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla