Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.Ekim.2017, 15:17   #2
yazicizahmet
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 600355
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
sensei neymişsin beabi...belki bu yorumu daha evvelde kullanan olmuştur ama hoşgörüne sığınarak...günlerdir geceli gündüzlü paylaşımlarını indiriyorum birtürlü bitiremiyorum arkadaş inan daha bir tanesini bile okuyamadım tabi ki bir kısmını evvelce okumuştum birkısmına da gözatmıştım büyük çoğunluğuna ilk defa bakacağım bu çalışmaları(ki hepsi olağanüstü yineki sensei sen daha olağanüstüsün) okumam yıllar sürer e kabahat benim tabi gene geç kaldım(ki o beni ilgilendirir)...yorumumun özü eline sağlık,gözüne ışık,bileğne kuvvet diliyorum
yazicizahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla