Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2017, 10:09   #80
abolardis

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 337863
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Günaydın ;
Bugün erkenden kalkmıştım yine.Benim için sabah saatleri günü en kıymetli saatleri.Ben o yüzden sabaha seyahat olarak görürüm bu anları.Serin ve rüzgarlı sabah saatleri benim için tatil hüviyetindedir.Bunun nedenlerini çok düşündüm neden bu saatlerde ayrı bir büyü var.Ortamda mistik bir hava oluşuyor.O anlarda.Vardığım netice ne biliyormusunuz sanırım insanlar uyuyor genelde ve düşünmüyorlar herkes rüya aleminde biranda dünyada değiller ve yeryüzü bundan çok rahat düşünce kirliliği yok.İnsanlar sadece teknolojileri ile dünyayı kirletmiyorlar düşünceleri ilede epeyce bir kirlilik yaratıyorlar.Yıllar sonra vardığım bu düşüncenin doğruluğunu bir seminerde de tekrar edildiğini duyunca aklın yolu bir dedim.Gayrı safi milli hasıla ve milli gelir dağılımı gibi kişi başında üretilen kötü düşüncelerde çevreyi özelde dünyayı genelde uzak genellemede kozmosu kirletiyor.Buna artık kaniyim.Sabahları bu yüzden büyülü bir rüzgar mistik bir hava var.O yüzden herkes rüya alemindeyken henüz kimse uyanmamışken 1 saatte olsun yeryüzünde dolaşmak iyi geliyor.Bir şey düşünmek istemiyorum sadece biraz daha fazla kendimi hissetmek istiyorum.Herkesin bir sahil kasabasında ömrünü tamamlamak hayali vardır benimde çam ormanları arasında olursa bir şale de.Son umut kırılmadan son iyi fikirler geri dönüşüme yollanmadan kimseyi yargılamadan son günlerimi orada geçirmek istiyorum.Şairlerin saf saf dolaştığı zamanda kendimi kendime hapsetmeden artık biraz insan olarak kendimden bile uzaklaşmak istiyorum.Artık farediyorumki düşüncelerim bozulmaya başladı sanırım insanlar uyanıyor.Keşke biraz daha uyusalar insanlar uyurken dünya daha güzel.Sorun uyanık olanlarda.
abolardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla