Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2015, 19:13   #9
bes5uc3

•Rep Puanı : 38872
•Rep Seviyesi :
bes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond reputebes5uc3 has a reputation beyond repute
Çizerlerimizi kazanmak kadar çizerlerin de az çok okurları kazanması gerekir bağlamında bir mukabillik ya da bir mutekabiliyet esası olsa gerek.

Elbette ilk etapta müellifin tanıtılması esastır.

Çizim tekniği ve resimle anlatımın resim anatomisi çok hoşuma gitti. Oldukça ve inadına çekici. Bu benim için son derece önemli.

Benim açımda serüven heyecanı son derece geri planda. Hikayenin tarihsel gerçekliği ve anlatım tarzı gerçekliği, akışın mizahı algılatması benim takip ederliğimin esasını oluşturur.

Görsel tanıtım benim açımdan son derece başarılı ve hayli albenili görünmekte. Bir de bunu hikayesi ile değerlendirebildiğimde sonuç kaçınılmaz olur.

Bir eser çalışmasını bilgilendirme yapan üstat değerli Türkmen'e ve bu konuda aydınlatıcı yorum yapan katkı severlere teşekkürler...
bes5uc3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla