Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.Aralık.2014, 16:41   #7
Gabby
Süper Üye

Gabby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 48538
•Rep Seviyesi :
Gabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond reputeGabby has a reputation beyond repute

Çizgiroman dünyasının sonsuz labirentleri her türlü sürprize açık, neyin nerede başlayıp bittiği belli değil. Dergiyi incelerken Kızılderili İntikamı adlı
maceranın çizimleri dikkatimi çekti. İngiliz menşeli bir yayın olduğu için önce acaba dedim ama sonra gördüm ki Sergio Tarquinio çizimleri bunlar.

Tomteks, Tom Reks, Kamorra adlarıyla yayınlanan West ve hatta Ken Parker okuyucuları için tanıdık bir isim Tarquinio. Üstadın erken dönem
çizimleri olduğu için ayırdedmek zor oldu ama neyse ki çizerlerdeki bazı el alışkanlıkları kolay değişmiyor ve yıllar geçse de bazı ipuçları bırakıyor.
Burada da öyle oldu, karakter çizimleriyle atların kafa ve suratlarını uzunca çizme gibi ayırıcı tanılar iz sürme açısından işimi kolaylaştırdı.

Winston dosta teşekkür ediyorum, her paylaşımı sisli çizgili tarihimizi biraz daha aralıyor.
Gabby isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla