Konu: Batman
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.Ekim.2012, 10:52   #5
enygma
Çeviri Balonlama

enygma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 156611
•Rep Seviyesi :
enygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond reputeenygma has a reputation beyond repute
Alıntı: Deviles´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Anladığım kadarıyla, çizgi romanlar ve çekilen filmler arasında epeyce fark var. Küçükken çizgi romanlarım oldu ancak kıymetini bilmedim. Şimdi yeniden merak uyandı ancak çok karışık, nereden başlamam gerekiyor. Bütün senaryoyu bilmek istiyorum. Tavsiyesi olan var mı?

1-Batman- Year One
2-Batman and the Monster Men
3-Batman and the Mad Monk
4-The Man Who Laughs
5-Four of A Kind
6-Batman - The Long Halloween
7-Catwoman - Year One
8-Batman - Dark Victory
9- Catwoman - When in Rome
10-Batman - Killing Joke
11- Batman - A Death in the Family
12- A Lonely Place for dying
13-Batman Cataclysm
14- No Man's Land
15- Knightfall
16- Batman -Hush

Buradan sonra Grant Morrison'un yazmış olduğu batman serisine girebilirsiniz. Kara Şövalyenin benim çıkarabildiğim kadarıyla Kronolojik okuma sırası bu. Bazılarını forumda türkçe olarak bulabilirsiniz.

Ya da diyorsan bu liste çok uzun oldu daha kısası yok mu diye, Yeni 52 ile başlayan ve türkçe çevirilerini de bulabileceğin Yeni 52 Batman serisini okuyabilirsin.

Konu enygma tarafından (07.Ekim.2012 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.
enygma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla