Sabah "TV'de ve Kent'te 24 saat" Eki (15-22 Nisan 1995) Sayı: 1

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Üstadım ya da bir başka dostumuz bu dergiden başka sayılar paylaşırlar mı bilmiyorum. Dergi kaç sayı sürdü onıu da bilmiyorum. Ama ismi nedeniyle Diyar'da sonradan arama yaparak ulaşmanın biraz güç olduğu bir dergi. Bu nedenle ben şimdiden bir başlık açayım . :)

Hızlı kontrolde geçmişte paylaşılan başka örnek göremedim. Etraflıca aramak için biraz zaman lazım. Bir dostumuzun dikkatini çeker ve iletirse bu başlığın altına taşıyalım.

Teşekkürler, üstadım.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Sevgili direnc11 üstadım,bildiğim kadarıyla Sabah Gazetesinin ilavesi Tv Guide'nin kısa bir dönem adı değiştirilmiş devamıdır.Bugün saat 11 cıvarı 'yeni Tv Guide' başlığında paylaşmıştım.Hemen ardından sistem kapatıldı.Sonra tekrar baktığımda paylaşımlarım yoktu.Ben de belki yanlış yerde paylaştım diye dergiler başlığında tekrar paylaştım.Sevgi ve Saygılar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Sevgili direnc11 üstadım,bildiğim kadarıyla Sabah Gazetesinin ilavesi Tv Guide'nin kısa bir dönem adı değiştirilmiş devamıdır.Bugün saat 11 cıvarı 'yeni Tv Guide' başlığında paylaşmıştım.Hemen ardından sistem kapatıldı.Sonra tekrar baktığımda paylaşımlarım yoktu.Ben de belki yanlış yerde paylaştım diye dergiler başlığında tekrar paylaştım.Sevgi ve Saygılar.

Bu sabah küçük bir sıkıntı olmuştu, üstadım. Şu konuda değinmiştim:

http://www.cizgidiyari.com/forum/forum-duyurulari/137766-forumda-yasanan-kesinti-hakkinda.html

Aynı emeği ikinci kez vermenize neden olduk, bağışlayın bizi.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Estağfurullah.Bağışlamak ne haddime.Sıkıntı yok.Tarama'nın son karesinde elektriği kesenleri bağışlamam ama...:Ğ