ATEŞ - Gençler İçin 1967 - Sayı 1

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Bilmezdim taramanın bu kadar zor, düzenlemenin de kifayetsiz olduğunu, Profesör bu kitabı bana vermeden önce...

İşte böyle... Ne dev albümler ne karton ciltler taradım fakat bu bir başkaydı. Fazla söze ne hacet, ama değdi sanki ne dersiniz?

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Hazin biten bir aşk hikayesi sonrası kendini önce intikam almaya,
sonra da kanunsuzluklarla mücadeleye adayan Jim'in hikayesi ve güzel bir son...
Büyük bir keyifle sonuna kadar okunan bir çizgi roman
ve daha önemlisi yine nadide bir kitap...
Kitapta dikkatimi çeken unsurlardan biri kahramanımızın niçin "uzun saç" lakabı ile adlandırıldığı,
diğeri ise kapaktaki harika atın içerikte olmamasıydı...
Sayın "Profesör"e ve Sayın "Raven"e yürekten teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Sevgili Sarkomer hocam, Harika At içerikte, siz kitabı erken kapatmışsınız, Uzun saçın hikayesinden hemen sonra başlıyor :)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Orhan Veli'nin ''Anlatamıyorum'' adlı şiirinden alıntı yapmışsınız üstad zevkten dört köşe ettiniz beni :) Gençler için ATEŞ dergisinin ilk sayısı için ve zahmetiniz için çok teşekkürler :)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,430
Kendi Koltuğunda
Tam da gençlere göreymiş o zamanlar gençlik ateş gbi barut fıçısıydı tam onlara göre çıkmış Ateş
Teşekkür ederim ellerine sağlık bu arada ateşimiz bir yerleri yakmasın dikkat edelim.

CAN_AVAR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2013
177
251
Kapak resmini animasyonlu gifin dışında koysanız daha iyi olurdu kapaktaki bilgilere göre isimlendirme yaparak arşivleme yapıyorum çünkü gözlerim şaşı oldu kapak resmini yakalamaya uğraşırken.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sevgili Sarkomer hocam, Harika At içerikte, siz kitabı erken kapatmışsınız, Uzun saçın hikayesinden hemen sonra başlıyor :)

Haklısın sevgili "Raven" kardeşim;
macera gerçekten güzeldi ve kitabın sonu zannetmişim.
Tekrar teşekkürler;
sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Konusu ve başlangıcı Judas'ı hatırlattı bana..
Zamanında kaçırmışım..Komutanımız sayesinde okumak kısmet oldu..İkinizinde ellerine sağlık dostlar..