Akbulut Kaan Ceylan Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 28 - Vadideki Mücadele

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
kaan_001.jpg

kaan_003.jpg

İyi okumalar dilerim.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
İnadına pırıl pırıl çok temiz tarama. Böyle güzel emekleri görmek inanın insanı çok mutlu kılıyor. İnsanın, bu tür emeklere hasseten teşekür etmeyi belirtmesi dayanılmaz bir acelecilik oluyor.

Dergi arşivde bulunmayan oluşla ve üstelik nefis bir tarama kopozisyonunda. Çok çok teşekürler ertuğrul üstat.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sevdiğim yerden güzel bir paylaşım daha...
Bu arada bir kelimeyi (bidayet) daha dağarcığıma eklemiş oldum;
bu kelime "başlangıç" anlamına geliyormuş.
Teşekkür ediyorum kardeşim; saygılarımla...

bayrakzafff.gif

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Ellerine sağlık Sevgili Zeki arkadaş. Bir kez daha yazıyorum gerçekten mükemmel tarama,düzenleme. Keşke ilk sayıları tarayan arkadaşta böyle temiz bir iş çıkarsaydı. Hep beklerim ilk sayıları yeniden tarar mı diye...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa

....
Keşke ilk sayıları tarayan arkadaşta böyle temiz bir iş çıkarsaydı. Hep beklerim ilk sayıları yeniden tarar mı diye...

Zeki dostum çok önem verdiğim bu seride eksikleri tamalamay başladıysa sonu gelecektir, inşallah! Ama 27'yi atladın mı? Ben göremedim..
Sevgili Ahmet üstadım bu serinin ilk sayı taramaları Mustafa (tafamus) tarafından yapılmış olup oldukça iyidir hatırladığım kadarı ile... Yine de kontrol edebiliriz..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep

Zeki dostum çok önem verdiğim bu seride eksikleri tamalamay başladıysa sonu gelecektir, inşallah! Ama 27'yi atladın mı? Ben göremedim..
Sevgili Ahmet üstadım bu serinin ilk sayı taramaları Mustafa (tafamus) tarafından yapılmış olup oldukça iyidir hatırladığım kadarı ile... Yine de kontrol edebiliriz..

Sevgili "savok" ; Aslında tarama fena değilde,derginin katlanma yerlerinde siyah gölgeler var.Beyazlatınca o gölgeler siyah kalın bir çizgi haline geliyor.Bazı sayfalarda ise okunmayacak gibi siliniyor. Bu bulunmaz dergileri kitap yapma hastalığım var o nedenle istiyorum ki çok net tarama olsun.