Akbulut Kaan Ceylan Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 02 - Küçük Esir

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Kısa bir ara verdiğim için kusura bakmayın arkadaşlar bugün kaanla başlıyacağız devamı gelecek profesör'ü de unutmuyoruz arkadaşlar iyi okumalar

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
"Büyük Türk hakan'ı Tekeş Han'ın oğlu Akbulut geliyor.
Savulun!"
Çizgi diyarının süper tarayıcısı geliyor.
Hazırlanın!
Profesor ve tafamus'a Minnet duygularımla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Teşekkürler "tafamus",
teşekkürler "profesör",
Sağ olun, var olun...

raziel69

Kıdemli Üye
3 Tem 2010
151
124
Güzel bir tarama olmuş, tek sayfa taranması avantaj.
Teşekkürler tafamus...

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Çok teşekkürederiz kardeş..
Böyle güzel bir eseri bizlere tekrardan kazandırdığınız için..
Oğlum KAAN bunları okurken sevinecektir.. :)
Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim..
Selametle..

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
Kaan varlığında haberdar olduğum ama henüz resimli roman okumadığım dönemlerde 50. sayıdan itibaren alıp okuduğum bir resimli kitaptı.

Zaten fazla sürmedi sanırım 55. sayıdan itibaren hiç bir açıklama olmaksızın (sadece okuyculardan gelen istek üzerine bu sayıdan itibaraen oguz kaan destanına başlıyoruz denen sayıyı elimizde bulduk. O da 20 küsür sayı kadar sürdükten sonra yayın hayatı hiç açıklamasız bitti.

Bütün Akbulut kaan kitaplarını edinmiştim. Tümünü iki cilt haline getirmiştim. ne varki bir arkadaşa okuması için verdikten sonra bir daha elime geçmedi.

Kapak resimlerinde öyle etkilenirdim ki içerik macerayı değil gelecek sayıyı ve her bir sonradan edindiğim dergi, kapağının ne ve nasıl bir renklendirme ile bizleri etkileyeceğini çok merak ederdim.

Bu meraktan sonra, oldukça yavaş ve sindirerek kitapları tekrar tekrar okurdum. Sırf kapak resmine sırayla kezlerce bakardım. Okumadan sadece resimleri sayfa çevirerek gözden geçirirdim.

Erotik olmamasının etkisi, bu dergi üzerine eğilimimi daha fazla çekmişti!

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,972
Kırşehirli
Çok sürmedi sanırım 55. sayıdan itibaren; "okuyucudan gelen istek üzerine, bu sayıdan itibaren 'oguz kaan' destanını yayınlıyoruz", diyen sayıyı elimze buldum. Hayli etkilenmiştim. Merkala bir gün "Akbulut Kaan'ın", devamı çıkacak diye bekler olmuştum, malesef.

Bu yeni durumuyla, 20 küsür sayı sonra; hiç bir ses ve emare vermeden, Akbulut Kaan; yayın hayatından, sesizce çekilmişti.

Tekrar bu serilerle bizi buluşturan tafamus'a teşekürler

Diğer sayılarında ortam içine edineceğini ummak isterim...

Son düzenleme: