Arkadaş Karaca Yayınevi Haftalık Çocuk Dergisi Sayı 08 / 28 Şubat 1962

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
R0fwSxs.jpg

Bizde de çok güzel keman çalanlar var; ama…

www.youtube.com/watch?v=11b1iSmIaps

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,712
Keman eşliğinde çizgi roman

Gönül istedi bir göz, bay x verdi iki

Bazı haklar ödenmez çekle, senetle nakitle

Bay x ' in hakları gibi

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,875
NeverLand
Bond kızları bir ikinci parça daha bulamadıklarından gözümden düşmüş ve yerini bu mükemmel Arkadaşlar almıştır.
Çok teşekkürler abi.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Klasik müziği zamanın ötesine taşıyan özelliklerinden biri de bu, yaman ellerde çağa uyarlanınca bir başka güzel oluyor dinlemesi. Gördüm ki yaman bir el bir Arkadaş sayısını daha çağa uyarlamış, tarayıp sayısallaştırdıktan sonra onu okumaktan keyif alacak gözlere sunmuş.

Teşekkürler Bay_X, çifte ziyafet için...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
O kadar güzel ve nadide paylaşımlar ki,
insan ne diyeceğini bilemiyor.
Teşekkürler "çizgi roman dostu",
teşekkürler kardeşim...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Teşekkürler Bay_x. Nostaljik durakların adamı...

Kendinizi "X" diye tanıttıktan hemen sonra deşifre ettiniz: Elinizde içi simit dolu bir "laylon toşet", Savok ve Direnc11'in arasında gülümseyerek poz verdiniz... Ben öyle bir pozu kaçırmadım elbette; dekupe edilmiş halde bilgisayarımda duruyor. Adını da "Donduk Ulan Çetesi" koydum. Hani, yanınızdaki tabelada "Balık Tutmak Yasaktır" yazıyor, anımsadınız mı?... Yaaa!... "Bir köşede dursun, elbet bir gün lazım olur," diye düşünmüştüm ki haklıymışım. İşte zamanı geldi:

Eğer her gün bu Tentenli dergiden paylaşmazsanız, o resimle hepinizi İnternet'e veririm... Çin Seddi'nden Niagara Şelaleleri'ne kadar dolaştırıp güldürükçü laflar ettiririm... Olan Savok ve Direnc11'e olur; kurunun yanında onlar da yanar...
:21: