Arkadaş Karaca Yayınevi Haftalık Çocuk Dergisi Sayı 02 / 17 Ocak 1962

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
o8Pn412.jpg

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Her gün bu paylaşımları alıştırınca emzik bekleyen çocuk gibi bizde bekliyoruz:D:D
Bu paylaşımları gönülden paylaştığını bilen birisi olarak gönül dolusu teşekkürlerimi sunarım.
Eline sağlık değerli dostum,sağolasın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Çizgi romanın tarihini artık bir başkasının bilgisine, görgüsüne gerek kalmadan hep birlikte araştırıp inceleyeceğiz.. Bay_x gibi dostlar sağolsun.. Varlıkları ile bize çok şey katıyorlar.. Sağol sevgili dostum..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Öğrenmenin yaşı yok cidden. Tenten'in köpeğini Boncuk olarak tanıdık önce, sonra fark ettik ki Milu imiş aslı, ama bu gün öğreniyoruz ki, bu topraklarda Minnoş ismiyle de dolaşmış bir ara... Belki başka isimleri de vardır, onları da duyarız zamanla... Yine de insan ilk öğrendiği halini beğeniyor galiba.. :)

Çok teşekkür ediyorum Bay_X, yine harikalar yaratmışsınız...

12 Şub 2010
15,006
543,719
Nadir olmasından öte Jerry Spring okumak için köşe bucak aranmaya değer bir çizgi roman.

Bay_x ' in muhteşem Arasan da Bulamazsın hazinesinden.

Teşekkürler, hazinene bereket sevgili dostum.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Sayın bay x ,
Harika paylaşımızdan ötürü kutlarım.
Ellerinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Yine çok eski, ta 1962'den bir dergi...

Dostların dediği gibi Jerry Spring üzerine Tenten eklenmesiyle oluşmuş bir dergi.

Bu işin uzmanı üstadlarım daha iyi değerlendirecektir ama düzenlemesi çok başarılı değil gibi derginin. Balonlamalar pek özenilmeden doldurulmuş. Hatta Jerry Spring'in bir karesinde Panço ile Jerry'nin konuşmaları birbirine karışmış.

Benimkisi de iş: Oturmuşum bilgisayarımın başına 51 yıllık derginin balonlamasını eleştiriyorum. :)

Üstadım, ellerine sağlık.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
Çizgi romanın tarihini artık bir başkasının bilgisine, görgüsüne gerek kalmadan hep birlikte araştırıp inceleyeceğiz.

Katılır ve şunları eklerim;

''Parasını'' bastırıp yirmibin kitap sahibi olmak marifet değildir.

Marifet olan insan olmaktır.

Bay_x i tanımış olmak benim için bu açıdan çok önemlidir.

Tevazunuz için teşekkürler üstadım.

Gönlünüzdekileri bizimle paylaşın veya paylaşmayın,her durumda sizi tanıdığıma memnun oldum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
yukarıdaki mesajlara ve yazanlara baktım da
burada "değerli" bir şeyler olduğu kesin diye düşündüm.
değerli olan bu kitaplar kadar dostların dayanışması...
teşekkür ederim bay_x,gerçekten de iyice zenginleşmeye
başladık!...