Kaan Atlas Kitabevi Sıralı Liste (Tamamlandı)

siryok

Süper Üye
12 Haz 2009
16
25
sevgili çizgidiyarı sakinleri...çoook yıllar önce zar zor bulup, biriktirip, özenle sakladığım sonra da annem tarafından imha edildiği için bir daha yüzünü göremediğim binlerce çizgiromana sizlerin sayesinde tekrar kavuştum...şu anda suat yalaz' ın eseri olan kaan serisini indiriyorum... sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. sağolun varolun.. ama yine de annemi affedemiyorum ))). sevgiler selamlar herkese...

terzi yalcın

Yeni Üye
11 Ocak 2013
3
3
Emeği geçen herkeze teşekkürler. Çocukluğumun, kaybettiğim değerli dergilerini bana tekrar verdiğiniz için çok mutluyum.

selim çetin

Kıdemli Üye
28 Ocak 2010
174
266
Hatırladığım kadarıyla 1962-63 ler olabilir. Bu kitapları okuyabilmek için haftanın günlerini iple çekerdim. Bana o günleri yaşattınız... Binlerce teşekkürler ellerinize ve emeklerinize sağlık..

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
sayın profesör yaptığınız çok kaliteli taramalar çizgi diyarına yaptığınız büyük katkılar şükran duyulacak hizmetlerdir taramasını yaptığınız 3.cü macerada suat yalaz imzasının altındaki rakama göre 20.4 ten 3sayfa eksik olarak 24.4 e atlanmış tamamlama imkanınız varsa , ayrıca kaan ın 2.4.6.7.8.9.nolu maceralarını o kaliteli taramanızla sunarsanız çok bahtiyar olacağız saygı ve sevgiler

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Dokuz sayılık bu harikulade seriyi hem tarayıp hem düzenleyerek bizlerle paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Özellikle de mükemmel derecedeki taramaları için altay1944 dostumuza çok teşekkürler.

Sevgi ve saygılar.

mckoral

Yeni Üye
26 Eyl 2014
1
3
Suat Yalaz / Kaan

Herkese Merhaba,
Suat Yalaz ustamızın 9 adet Kaan macerasının forumdaki örnekleri ne yazık ki çok kötü durumda...
Taramaların bazılarında sayfa eksikliği, bazılarında ise farklı taramalarla karşılaştırıldığında değişiklikler var...
Tarama yapan arkadaşlarımız tekrar bir gözden geçirme yapabilirse çok iyi olacak...
Şimdiden emekleriniz için ellerinize gözlerinize sağlık diyorum...
Sağlıcakla kalın.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Listenin tamamlanmasında ve düzenlenmesinde;
Emeği geçen;
Sevgili Bakunin, Profesör, Altay1944, Tafamus, Lotoloto ve Colinmccay'a çok teşekkürler...
Sağolun, Varolun...