Kaan "Suat Yalaz'ın Ölümsüz Eseri" 1. Cilt

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Sanırım sıra bu paylaşıma geldi arşivimin ve kendi taramamın en önemli parçasıdır.Nedense kimse tarama cesaretini göstermez.Kimbilir belki ellerindekinin değerinin düşmesini istemezler.Ben bu tarama için oldukça değerli olduğunu bildiğim kitabı parçalamak zorunda kaldım.Yüksek çözünürlükte tarandığı için iki bölüm halinde vereceğim.Buyrun iyi okumalar.

2cf71mo.jpg

Küçültülmüş alternatif link (Hones'e teşekkürler)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
çok teşekkürler dostum..kitabı sırf karşılıksız paylaşmak için parçaladığını söylemişsin bu harcadığın emeğin ötesinde bir şey her şey için çok ama çok teşekkür ederim...ayrıca kitabın içinde gerçekten çok üzüldüm dostum...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
değerli dostum altay, bu kitap inci tanesi gibi bir şey emeğin ve paylaşımın için teşekkürler,kitabın için bende çok üzüldüm ama bize ulaştığı için sağol herşey forumumuz için

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Arkadaşlar yeni link için sayfa açmadım yukarıda birleştirdim.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Kitabı parçalamana bende üzüldüm.Ama zaman zaman bende aynı şeyi yapmak zorunda kalıyorum.Her şey çizgi roman dostları için diyoruz.Onlara feda olsun ne yapalım!Emeklerin ve güzel paylaşımın için sonsuz teşekkürler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Kaan aynı zamanda Karaoğlan'ın da öncülü niteliğinde olması sebebiyle bu büyük üstadın en önemli karakterlerinden birisi. Çok zamandır merak ediyordum.
Sayende bu hasretim giderilmiş olacak.
Kitap umarım eski haline getirilebilir. Çünkü gerçek bir servet bana göre.
Minnettarım.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Sevgili Kaan umarım sadece birinci ciltle yetinmezsin.Belki açgözlülük olacak ama ben ikinci cildi de istiyorum.Tabii karar senin.Birinci cilt bir solukta bitti!...:)

kartal50

Yeni Üye
30 Ağu 2009
75
285
sen çok yaşa dostum.emeğine ellerine sağlık.sayende daha bez doğmadan önce yayınlanmış bir esere bizi kavuşturdun.allah ne muradın varsa versin.kitabını inşallah tekrar ciltlettirirsin.çok teşekkürler.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Yenilmez Cengâver Kaan - Cengiz Han'ın Hazineleri

.bmp dosyalarını .jpg olarak değiştirince boyut olarak epeyce küçüldü.

Son düzenleme:

derviş

Yeni Üye
11 Mar 2010
3
0
Kırk yıl düşünsem bu kitabı bulabileceğim aklıma gelmezdi.

Ne diyeyim Allah razıolsun. Çok teşekkürler.:89::88:

han

Yeni Üye
31 Mar 2010
1
0
Cildi sökmek cesaret ister...Yeniden birleştirebilmiş olmanı dilerim... Emeğine teşekkürler...

anerkad

Yeni Üye
12 Mar 2010
21
61
Teşekkürler ancak okunabilirliği olsun yeter birdaha kitaplarını üzmemen dileğiyle.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,829
eline ve emeğine sağlık devamını sabırsızlıkla bekliyenlerden biriyim teşekkürler bu arada altın saçlı kız yarım kaldı galiba altay dostum ilgilenirsen memnun olurum saygılar

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
düzeltme

Bu kitabın Suat Yalaz'ın KAAN ıyla ilgisi yoktur.

tex kardeş onuda nerden çıkardın bilmem lakin bu kitap Suat Yalaz üstadın kaan adlı kitabı olup kendisi dışında bir baskısıdır.ilgisi yoktur çok ağır bir itham.hele hele ben paylaşmışsam güvenerek oku .Türkiye ve dahi dışı suat YALAZın tüm eserleri elimde vardır konusunda uzman biriyimdir.Bilgine...

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,829
bu kitap büyük üstadın ilk eseridir diye biliyorum dikkat ederseniz imza kısımları silinmiştir yani büyük ustanın imzaları ayrıca altay1944 üstadım altın saçlı kızın devmaı gelmedi henüz saygılarımla

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Sn altay 1944 tüm çaban ve özverin için sonsuz teşekkürler abicim. Abi diyorum nik teki 1944' ü ben doğum tarihi olarak algılıyorum. Yanılıyor muyum?

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Tex "Akbulut kaan ile Kaan'ın isim benzerliğinden olsa gerek, birbirine benzeterk fikir yürütüp karıştırmış.

Oysa bu eser karaoğlanın ön prototipi gibi olmakla hem karaoğlandan hem akbulut kaandan öncedir. Üstel,k akbulut kaan da kaan ve karaoğlan tipinden ilhamla vücut bulmuşsada yayın ömrü bir buçuk sene kadardır.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
değerli Altay1944 özgecil bir insan olup oldukça saygın çok kişinin göze alamayacağı denli fedakarlığı göze alıp, övgüye değer bir çalışma yapmış.

Çalışmasını paylaşmaktan menmun ve mutluyum. Ne varki çok değer verdiği bir koleksiyonun da fiziki oluşla parçalanmasına hem üzüldüm hem de gıpta ettim.

Saygılarımla...

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli Altay 1944,

Karaoğlan serilerinin tüm koleksiyonunun elinizde olduğunu belirtmişsiniz.

Eğer elinizde olanlar 1960'lı yıllar koleksiyonunu içeriyorsa bu alanda bir özveri örneği olan saygıdeğer profesör'ün çalışmalarındaki eksiklikleri tamamlamanız olası gibi görünmektedir.

En azında yardımlaşma iş birliğiniz bir sanal sahip olma bağlamında heyecan vericidir.

saygılarla...

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Değerli Gardaşım Üstad Suat Yalazın bu eserinin 2. link bozuk yada silinmiş linki yenilersen sevinirim. Selamlar...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
eline, emeğine sağlık kardeşim.ilklere
imza atmışsın.kitabı bizlerle buluşturmak
için parçalamışsın.sağol, varol.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Önceki mesajı, indirmeden kapağa ve "Kaan" yazısına bakarak yazmıştım.Suat Yalaz'ın Kaan'ının ününden faydalanmak isteyen birileri yeni bir Kaan yaratmışlar zannedip indirmeye bile gerek görmemiştim.Oysa aynı Kaan'mış.
Bakunin,Altay1944,Ertuğrul ve Bozan Arkadaşların tarayıp,paylaştıkları 9 adet Kaan macerasını yazıcıdan çıkarıp 2 adet cilt haline getirdim.Kendilerine emek verip,bizi mutlu ettikleri için teşekkür ederim.