Büyük Ateş Sayı 11

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,982
bykatesay11427x600.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Değerli dostum,
bu harika kitaplardan dolayı size ve emeği geçen arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Gerçek bir define avcısısın sevgili Subzero.Ne zaman hangi kitabı ekleyeceğini çok çok biliyorsun.

Bu çizgi romanı da hiç tanımadım.Ama bize hitap eden bir çizgi roman.

Teşekkür ederim.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul
Zor bulunur bir yayın gerçekten. Yetişkinler, gençler için bir dergi. İçeriği de bir o kadar ilginç.

Bildiğimiz İngiliz Garth (Tay Mandrake dolgularından), Flaşh Gordon Baytekin (ya da tersi), Maskeli Süvari'nin yanı sıra,

Tabanca Aşkı - Ganlav diye enteresan bir adlandırma ile, ünlü Amerikan TV-radyo şovu Gunsmoke'un ÇR uyarlamasının İngiltere baskısı olan Gun Law (-ki Al Williamson, Gene Colan, Jack Kirby, Gioletti gibi bir çok üstadın imzasını bulabileceğimiz bir dizidir),

Demir Perde Gerisi - Stiv Kenyın (Milton Caniff'in Steve Canyon'u oluyor),

2iqg9cm.jpg

duvarları tırmalasan da bizde bulamayacağın Gönül Fırtınası - Rex Morgan (bildiğim kadarıyla 1948'den bu yana süren gazete bandı, Rex Morgan M.D., Tahminim Bradley ve Edgington işbirliği ürünü çizimler buradaki) daha arka sayfalarda şaşırtıcı şekilde yer alıyor.

Subzero'ya Büyük Ateş taramalarını bizlerle paylaştığı için çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

figor

Kıdemli Üye
21 Tem 2010
164
58
çocukluğumun hayallerinde kalan kahramanlarla tekrar buluştum,teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,776
Tarayan arkadaşa, paylaşan subzeroya ve açıklamaları için stoktan'a teşekkür etmek büyük zevk :88: