Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.Eylül.2011, 03:18   #6
kinowa
Süper Üye

kinowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116696
•Rep Seviyesi :
kinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond reputekinowa has a reputation beyond repute
Alıntı: Gulyabani´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli dostlar, insan bazı şeyleri yapmayınca bilmiyor. Topu topu "32" sayfa kitap taradım, tarayıcının sıcağından mı yoksa odanın darlığından mı bilmiyorum 1 saat içinde ter içinde kaldım, sürekli tarayıp paylaşım yapan arkadaşların çektiklerini bu yazıyı balkonda hafif esen rüzfar altında yazarken daha iyi anlıyorum. Yüzlerle belki de binlerle ifade edilen sayıda tarama yapmak için müthiş bir kişisel motivasyon lağzım, çünkü bu işin başka bir motivasyonu yok. Kendilerine (arada bir isim unutup mahcup olmayayım diye isim vermiyorum ama bilen biliyor zaten kim olduklarını) hepinizin huzurunda bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi & Saygı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

çok güzel bir yazı olmuş dostum.. kendimi buldum yazında (Tarayan olarak diil hep alıp giden olarak hem bu güzel anlatım için hemde zaman ayırıp bizler için taradıgın bu harika kitap için çok çok teşekkürler..

Konu kinowa tarafından (15.Eylül.2011 Saat 03:22 ) değiştirilmiştir.
kinowa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla