Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2011, 14:49   #7
gurselileri

•Rep Puanı : 124043
•Rep Seviyesi :
gurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond reputegurselileri has a reputation beyond repute
gurselileri - MSN üzerinden mesaj gönder
çanakkale savaşı dünyanın en kanlı savaşlarından biri olduğu kadar bir o kadar da şanlı... kahramanlık ve fedakarlık dolu savaşlarından biridir...18 mart çanakkale zaferi ve çanakkale şehitlerini anma günü anlam ve önemi yönünden apayrı bir mana ifade ediyor... e-dergimiz de çanakkale temalı olarak bu özel günde yerini aldı... hayırlısı olsun diyor tüm dostlara keyifli okumalar diliyorum... ayrıca bu günün bir başka özelliği, anlam ve önemi daha var... bu gün sevgili büyük beyaz'ın doğum günü... sevgili dostum doğum gününü kutluyor, daima sevdiklerinle bir arada... sağlık, mutluluk, huzur dolu bir ömür diliyorum... mutlu yıllar

gurselileri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla