Lilith 1001 Roman

• Konuyu Başlatan jack
  • Başlangıç tarihi
J

jack

Lilith 1001 romandan çıktı en merakla beklediğim çr lardan bir tanesiydi..

Çok değişik ve ses getireceğine inanıyorum....

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Bir Bonelli daha 1001 Roman ile dilimizde...

lilith01.jpg

Forumumuzda Sergio Bonelli Editore başlığı altında mevcut originale;
[ Lilith ]
Merak edenlere... :)

J

jack

Güzelde aylardır var o ama iyide italyanca......

Sergio Bonelli editore başlığınızın altındaki yayınlar niye çevrilmiyor hiç...

Orda çok güzel çr lar var..Çevribilecek biri varsa hepside çevrilmeye değer...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Keşke sevgili jack keşke...O bölümde olan çrlar anladığım kadarı ile dikkatinizi çekmiş.Çekmeyecek gibi değilki.Hepside birbirinden güzel fumettiler.Sadece Boenlliler mi...Hayır .Birde star comicsleri inceleyiniz.Onlarda çok güzeller.Ama dediğim gibi keşke italyanca bilsem(K) de Türkçemize çevirebilsem(k)..Fakat son zamanlarda bazı yayınevleri bu işe soyundu ve yavaş yavaş basılıyor Bizlerede onları alıp destek vermek düşüyor.İlginiz için teşekkürler.Bu arada eğer çevirme yeteneğiniz varsa balonlamada yardımcı olmak isterim.Saygı ve selametle...

J

jack

Keşke sevgili jack keşke...O bölümde olan çrlar anladığım kadarı ile dikkatinizi çekmiş.Çekmeyecek gibi değilki.Hepside birbirinden güzel fumettiler.Sadece Boenlliler mi...Hayır .Birde star comicsleri inceleyiniz.Onlarda çok güzeller.Ama dediğim gibi keşke italyanca bilsem(K) de Türkçemize çevirebilsem(k)..Fakat son zamanlarda bazı yayınevleri bu işe soyundu ve yavaş yavaş basılıyor Bizlerede onları alıp destek vermek düşüyor.İlginiz için teşekkürler.Bu arada eğer çevirme yeteneğiniz varsa balonlamada yardımcı olmak isterim.Saygı ve selametle...

Dediğiniz gibi star comics altındaki çr larda güzel ama malesef hepsi italyanca.Bonelli comics den daha çok çr var mesala ben jan dix çok okumak istiyorum daha bir çok eser var buna benzer ama hepsinin çıkmasını beklersek yanmışız..

İtalyanca bilmiyorum keşke bilen arkadaşlar çevirse ordakiler bir çevrilmeye başlarsa süper olur..Ülkemizde hiç çıkmamış belkide hiç çıkmıyacak çr var bonelli başlığının altında.

En azından haketikleri değeri ve ilgiyi bu şekilde görürler..

Sevgiler..

sulkesen

Yeni Üye
3 Mar 2011
5
0
izmir
öncelikle 1001 roman'ı tebrik ederim.kitabı bir solukta okudum. değişik bir konu ve çok güzel çizimler umuram okuyucu beyenir ve böyle güzel ürünler yayınlanır

12 Şub 2010
15,006
543,758
Çizgi Roman yazarlarının geniş hayallerinin sınırı yok
Çizgi Romanda imkansız bir şey yok
Lilith de öyle ÇR lardan
Her çağda, her toplumda geçen konuları var
1001 Romana teşekkürler, şimdilik hızlı gidiyor
Böyle devam etmesi temennisiyle