1001 ROMAN 66'LIK SERİ Sayı 60 (19 Aralık 1966)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
1001 Roman Sayı 60 (19 Aralık 1966)

r7j2py.jpg
fylqoi.jpg

Baktım diyar coşmuş,
koştum yetiştim bu coşkuya katıldım..
Ha bu diyar, ha bu diyar
habu di..
İyi okumalar
Saygılar..

..
Gün olur ki ne gökyüzü para eder,
Ne deniz kenarı, ne bağlar bahçeler.
Gün olur ki ne kız ne rakı ne şiir,
Hiçbir şey insanı sarmaz, kandıramaz;
Her çeşmeden boş döner, elindeki tas.
Gün olur ki çıldırmak işten değildir

c.s.tarancı

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
her zamanki güzel sunun ve güzel tarama. güzel insan güzel paylaşım. teşekkürler.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Görünce heyecanlandığım,beni o eski yıllara götüren ve bitmesini hiç ama hiç istemediğim bu şaheser seriye ait güzeller ötesi dergilerden herbirine daha sahip oldukça bir yandan seviniyorum bir yandan da ''bitecek'' diye üzülüyorum.
Sevgili kardeşim çok ama çok teşekkürler ederim,inan çok değerli bu seri benim için ve sayende sahip olacağım.Allah(c.c)herşeyi gönlüne göre versin,sevgi ile kal.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Görünce heyecanlandığım,beni o eski yıllara götüren ve bitmesini hiç ama hiç istemediğim bu şaheser seriye ait güzeller ötesi dergilerden herbirine daha sahip oldukça bir yandan seviniyorum bir yandan da ''bitecek'' diye üzülüyorum.
Sevgili kardeşim çok ama çok teşekkürler ederim,inan çok değerli bu seri benim için ve sayende sahip olacağım.Allah(c.c)herşeyi gönlüne göre versin,sevgi ile kal.

Hocam üzülme, bu site ve bu dostlar var oldukça biri biter biri başlar. Hepiniz var olun :)

12 Şub 2010
15,006
543,719
Günün birinde " rakı " şiirleri antolojisi yapacak olursam en büyük başvuru kaynağım sevgili savok'un paylaşımları olacak:D

İçmediğin halde en güzel rakı şiirlerini senden okuyorum sevgili üstadım

Antolojiyi imzalı olarak ilk sana takdim edeceğim:)

Sayende Türkiye'nin en güzel 1001 Roman larına sahip oluyoruz

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Teşekkürler üstat bu seride tamamlanmak üzere ellerinize sağlık.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Az kaldı bu seri de bitiyor. Özleyeceğim Tim Kelly'yi, Johnny Cougar'ı, Mitek'i, Max ve asistanı Jill'i. Pek çok mazide kalmış çizgi roman kahramanı gibi...

Teşekkürler, dostum.