1001 Özel'in Özel Sayısı Mandrake Sihirbazlar Kralı No 1

12 Şub 2010
15,006
543,638
34qack1.jpg

Renkli 300 dpi taranmış, kapağa dokunulmamış, iç sayfalarda kırpma dışında hiç işlem yapılmamıştır.

Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sizlerde olmazsanız ender bulunan-hiç bulunamayacak-dergileri görebilmemiz imkansız.Elinize,gözünüzün ışığına sağlık.Teşekkürler.

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
sayı 1 olmasına şaşmamalı

baksanıza bizim Abdullah'ın patronuna; daha gencecik, zayıf, yüzündeki kemikler ortada :D

paylaşım için teşekkürler, tam kolleksiyonluk :)

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Sayın abimiz değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.Yine tarihi eser paylaşımı yapmışsınız.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Of! Canalıcı...
Mandrake'nin orijinal yayın sıralamasında ikinci serüven Hawk (Kasım 1934-Şubat 1935), hem de Türkçe! Narda bu serüvende ortaya çıkıkıyor ve Mandrake'nin sihirli cazibesine kapılıyor. Bu tarihi anı hangi çizgiroman sever kaçırmak ister ki! Ve kaç kişi şahit olabilir günümüzde bu olaya!

Çok çok teşekkürler Profesör...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Evet... Sevgili abartman üstadımın da dediği gibi bir çeşit tanıkık yapıyoruz; çizgi romanın tarihine tanıklık ediyoruz. Olağanüstü... Her sayfayı büyük bir dikkatle okudum. Bu Mandrake ile bizim daha aşina olduğumuz modern(?) Mandrake arasında epey fark var. Abdullah ile olan ilişkilerinden tutun, sahip olduğu tüm süper güçlere kadar farklı. İnsanları havada uçurtabiliyor, görünmez olabiliyor. Bunlar illüzyon değil, sahiden de yapabiliyor. Zaman içinde epey evrim geçirmiş Mandrake. Gözüken o ki bugüne gelinceye kadar güçleri biraz törpülenmiş. :)

Ellerine sağlık, ağabey.

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Sevgili Profösör; sizi yürekten kutlarım. Nereden bulursunuz bilmem ama siteye kazandırdığınız her bir eser, antika değerinde paha biçilemeyen birer hazine. Sizi yürekten kutluyorum, sitemiz için bir temel taşı, yeri doldurulamayacak değerli bir insansınız. Sizinle aynı çatı altında (ÇD)olduğum için kendimi çok şanslı buluyorum. İyi ki varsınız.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Orjinal Mandrake,gerçekten öyle.
Bugün birbirinden güzel paylaşımları ve hiç görmediğimiz kitapları sahip olduk.
Sana Altın tarama ödülü vermek lazım.:D:D
Teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Gerçekten çok özel paylaşımlar
ve gerçekten insan ne diyeceğini şaşırıyor.
Ağzım açık (şu anda elimle kapatıyor)
ve yürekten teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız Sayın "Profesör";
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Dostlar çok güzel şeyler söylemişler. Ben, bu paylaşımın aslında daha anlamlı olduğunu biliyorum. Öğrendiğime göre; değerli hocamız bu fasikülü, 600 km yol yapıp ofisine döndükten sonra, birkaç saatlik bir uykunun ardından taramış.

Allah onun enerjisini; bizlere aktarabilmesi, bizlere örnek olabilmesi için artırıyor galiba.

Çok teşekkür ederiz Hocam; elinize, gözünüze sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çizgi Diyarının en özel insanın özel armağanı..
Müzelik deyimi bu kadar güzel yakışır..
Neden olmasın belki bir gün Çizgi Roman müzesi!..
Olur mu olur..
Teşekkürler sevgili ağabeyim..
Aman ha!..