Star Wars: İmparatorluk #2 (100çeviri)

hsnultraslan01

Çeviri & Balonlama
3 May 2015
30
400
Star%2BWars%2B-%2BEmpire%2B%25282002-2006%2529%2B002-000.jpg

İmparator Palpatine'in Galaksi'yi demir yumrukla yönettiği dönemde geçen yeni bir serinin başlangıcı! Asi güçleri, İmparatorluğa karşı daha ilk saldırılarını gerçekleştirdiği zaman bile İmparator ve Darth Vader'ın, davalarına sadık olduklarını sandıkları saflarda bir komplo gelişiyor. Küçük, hoşnutsuz bir grup İmparatorluk subayı; İmparatorluğu kendileri için ele geçirmek adına efendilerinin ölümünü amaçlıyorlar. Ancak kiralık suikastçiler ve özel bir ordu ile komplocular arasında, iktidarı paylaşmaya niyeti olmayanlar var...

Çeviri: Alawon
Balonlama & Grafik: Ultraslan

Seriye Ulaşmak İçin:

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
463
5,765
Ellerinize sağlık. Star Wars için güncel bir kronolojik liste var mıdır? Dark Horse, Marvel çizgi romanları ile film ve dizilerin yer aldığı. Bulduklarımda hep Dark Horse ve Marver ayrı paylaşılmış. Nasıl harmanlanır, nereden nasıl başlanılır çok emin olamadım.

Ya da böyle bir liste oluşturulsa, yeni sayılar geldikçe ilave edilse güzel olmaz mı? Tabi ki Star Wars evrenine siz daha fazla hakim olduğunuz için topu size atıyorum. :)

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Ellerinize sağlık. Star Wars için güncel bir kronolojik liste var mıdır? Dark Horse, Marvel çizgi romanları ile film ve dizilerin yer aldığı. Bulduklarımda hep Dark Horse ve Marver ayrı paylaşılmış. Nasıl harmanlanır, nereden nasıl başlanılır çok emin olamadım.

Ya da böyle bir liste oluşturulsa, yeni sayılar geldikçe ilave edilse güzel olmaz mı? Tabi ki Star Wars evrenine siz daha fazla hakim olduğunuz için topu size atıyorum. :)

Maalesef Dark Horse ve Marvel harmanlanamıyor çünkü ikisi de farklı bir evren...