Tanrı Köyü #3 [God Country]

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776
Üçüncü sayı için çok beklettiğimizden dolayı özür dileriz. Tanrı Köyü #3 nihayet yayında!

00.jpg

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Biz büyük bir memnuniyetle bekleriz
üstadım bu özel seriyi. "Tanrı Kent"
filmi vardı, Portekizce "Cidade de Deus".
O müthiş film aklıma geldi. Bu seriyi de
ilgiyle izliyorum. Elinize sağlık, var olun.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,277
Merhaba, Sayın lazaretto, öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Tanrı Köyü 3 nolu seriyi indiremiyorum, linki yenilemeniz veya tekrar paylaşmanız mümkün mü? Sağlıklı günler dileklerimle.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,277
lazaretto üstadım, bu yoğunlukta size zahmetler veriyorum özür dilerim, tüm paylaşımlarınız için ayriyeten tekrar tekrar teşekkür ederim. Tanrı Köyü serisi 1-2 cildi alındı fakat 3.cildini indiremedim linkler kaldırılmış veya iptal edilmiş sizden ricam 3. cildi tekrar yüklemeniz veya linki değiştirmeniz mümkün mü? Bu seri yetim kalmasın. Tüm işlemlerinizde başarılar dilerim elleriniz yüreğiniz dert görmesin, sağlıklı günler dileklerimle

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776
Arkadaşlar, linkler site kapandığı için ortadan kaybolmuş oldu. Yazın bu serinin şimdiye kadar yapmış olduğum sayılarını düzenleyip ardından geri kalan sayılarını da halledip cilt olarak adlı sitemde yayınlayacağım takipte kalabilirsiniz.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,277
Arkadaşlar, linkler site kapandığı için ortadan kaybolmuş oldu. Yazın bu serinin şimdiye kadar yapmış olduğum sayılarını düzenleyip ardından geri kalan sayılarını da halledip cilt olarak adlı sitemde yayınlayacağım takipte kalabilirsiniz.

Üstadım peşindeyiz, takipte kalacağım. Paylaşımlarınız ve cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileklerimle.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
lazaretto üstadım, bu yoğunlukta size zahmetler veriyorum özür dilerim, tüm paylaşımlarınız için ayriyeten tekrar tekrar teşekkür ederim. Tanrı Köyü serisi 1-2 cildi alındı fakat 3.cildini indiremedim linkler kaldırılmış veya iptal edilmiş sizden ricam 3. cildi tekrar yüklemeniz veya linki değiştirmeniz mümkün mü? Bu seri yetim kalmasın. Tüm işlemlerinizde başarılar dilerim elleriniz yüreğiniz dert görmesin, sağlıklı günler dileklerimle

webarchive'den baktım ama çıkmadı. Bende var. Upload edince link koyarım mahsuru yoksa.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609

3 sayısı kalmış. Umarım tamamlarsınız.

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776
Siz değerli okuyucuları bu kadar uzun süre beklettiğim için çok özür dilerim. Önümüzdeki ay serinin tamamı bir cilt şeklinde yayınlanacak. Önceki sayıların linklerini şu an yenileyecek durumda değilim maalesef. İlk 3 sayı arşivinde bulunup paylaşmak isteyen olursa bu başlık altında paylaşmasında hiçbir sıkıntı yoktur.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Siz değerli okuyucuları bu kadar uzun süre beklettiğim için çok özür dilerim. Önümüzdeki ay serinin tamamı bir cilt şeklinde yayınlanacak. Önceki sayıların linklerini şu an yenileyecek durumda değilim maalesef. İlk 3 sayı arşivinde bulunup paylaşmak isteyen olursa bu başlık altında paylaşmasında hiçbir sıkıntı yoktur.

Kolay gelsin.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609

Haber var mı sayılardan?

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,277
uzun zamandır beklediğim 3. sayısına nihayet kavuştuk emeği geçen tüm güzel gönüllü çizgi roman dostlarına teşekkür ederim. üç sayılık bir seri zannettim oysa son sayfada devam edecek yazısını görünce serinin diğer bölümlerini tekrar sabırsızlıkla bekleyeceğiz. Paylaşımda emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. İyi ki varsınız.