Akademik çalışma için 5 Eylül 1934 (Sayı: 78) tarihli 'Yedigün'ü arıyorum..(Bulundu!)

Caliente

Yeni Üye
24 Ocak 2015
27
53
Merhabalar, Yedigün dergisinin 78 nolu 5 Eylül 1934 sayısına akademik bir çalışma sebebiyle ihtiyacım var da; sahaflarda ve internette bulamıyorum. Forumumuzdan bu sayıya sahip bir arkadaşımız varsa tarayıp paylaşabilirse çok makbule geçer, Sayfaları telefonla bile çekip bana gönderebilirse, düzenleyip foruma koyabilirim. Teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Şayet elinde Sayın Caliente'nin akademik çalışması için gerekli olan 5 EYLÜL 1934 (SAYI: 78) tarihli YEDİGÜN dergisi olan üyemiz varsa; bunu bizlerle paylaşırsa çok mutlu oluruz. Sevgi ve saygılarımla teşekkürler..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Pera Mezat sitesinde zaman zaman bu derginin çeşitli sayılarının satıldığına denk geldim. Maalesef şu anda 78. sayı değil. Ama zaman zaman kontrol ederseniz yakalama şansınız olduğunu düşünüyorum..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Nadir Kitap'a da bir göz attım, orada 24 sayılık bir var aradığınız sayı. Eğer ki, burada bir paylaşımcı arkadaşımız arşivinden çıkarıp tarayarak hizmete sunmazsa, ve çalışmanız için olmazsa olmaz niteliğinde bir yayın sözkonusu ise, en azından halen satın alınabilecek durumda olduğunu bilmek belki işinize yarar...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Nadir Kitap'a da bir göz attım, orada 24 sayılık bir var aradığınız sayı. Eğer ki, burada bir paylaşımcı arkadaşımız arşivinden çıkarıp tarayarak hizmete sunmazsa, ve çalışmanız için olmazsa olmaz niteliğinde bir yayın söz konusu ise, en azından halen satın alınabilecek durumda olduğunu bilmek belki işinize yarar...
Duyarlılığınız için teşekkürler Sevgili abartman, en azından hiç bulunamaması açısından Sayın Caliente'nin bir alternatifi oldu. Başlığı mümkün oldukça güncel tutalım ki, belki bir kaç gün içerisinde arşivinde şayet bu dergi bulunan üyemiz varsa paylaşabilir. Saygılarımla..

Caliente

Yeni Üye
24 Ocak 2015
27
53
Nadir Kitap'a da bir göz attım, orada 24 sayılık bir var aradığınız sayı. Eğer ki, burada bir paylaşımcı arkadaşımız arşivinden çıkarıp tarayarak hizmete sunmazsa, ve çalışmanız için olmazsa olmaz niteliğinde bir yayın sözkonusu ise, en azından halen satın alınabilecek durumda olduğunu bilmek belki işinize yarar...

İlginize ve bilgiye teşekkürler. Daha önce tek olarak da satılmış ama şu anda satışta yok dediğiniz gibi. Cildi satan sahaftan bir yardım talep edeyim bakalım, aslında ihtiyacım olan iki sayfa, fotoğraf olarak temin edebilirim belki.

Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871

İlginize ve bilgiye teşekkürler. Daha önce tek olarak da satılmış ama şu anda satışta yok dediğiniz gibi. Cildi satan sahaftan bir yardım talep edeyim bakalım, aslında ihtiyacım olan iki sayfa, fotoğraf olarak temin edebilirim belki.

Umarım sahaf anlayışlı bir kişi çıkar da, ihtiyacınızı fırsata çevirmek gibi bir yola başvurmaz.

Caliente

Yeni Üye
24 Ocak 2015
27
53
Umarım sahaf anlayışlı bir kişi çıkar da, ihtiyacınızı fırsata çevirmek gibi bir yola başvurmaz.

Nadir Kitap silmiş gönderdiğim mesajımı, gönderilen mesajlarda görünmüyor, demek ki mesajları okuyorlar. Ne diyeyim bilemedim. Neyse ki sahafa telefonla ulaşıp ihtiyacım olan iki sayfayı kendisinin hediyesi olarak görüntü olarak temin ettim... :)

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Nadir Kitap silmiş gönderdiğim mesajımı, gönderilen mesajlarda görünmüyor, demek ki mesajları okuyorlar. Ne diyeyim bilemedim. Neyse ki sahafa telefonla ulaşıp ihtiyacım olan iki sayfayı kendisinin hediyesi olarak görüntü olarak temin ettim... :)
İşinizi gördüğünüze sevindim Sayın Caliente. Konuyu aşağıya indirdim. Başta Sayın abartman olmak üzere bulunması için yardım etmeye çalışan tüm üyelerimize teşekkür eder, sizlere de kariyerinizde başarılar dilerim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871

Çok sevindim, gözünüz aydın. Akademik çalışmanızda başarılar dilerim...